Biz kimiz?  
ARGÜS Tercüme Ajansı  T.C. Resmi Gazetesi'nde yayınlanan yasa, kararname, yönetmelik, sirküler vb. mevzuatı günlük olarak izlemektedir, seçilen metimler İngilizce’ye çevrilmekte ve talep eden müşterilerimize sunulmaktadır.
 
Argüs Tercüme Ajansı, İngilizce Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatının en geniş arşivine sahiptir ve bu özelliği ile tektir. 
  
1980 yılından başlayarak T.C. Mevzuatı'nda çok temel değişiklikler olmuş ve globalleşen hızlı dünya koşulları mevzuat değişimlerini zorunlu kılmıştır. Yasal metinlerin güncellenmesi önem kazanmıştır.
 
2000’li yıllarda bu süreç daha da hızlanmıştır.
 
Argüs Tercüme Ajansı Türkiye'de yatırım yapmak isteyen kişi ve kuruluşların, finans çevrelerinin, uluslararası hukuk adamlarının, araştırmacıların, araştırma kurumlarının, üniversitelerin, elçiliklerin, konsolosluk ve ataşeliklerin, dünya hukuk kütüphanelerinin yabancı dilde Türk kanunları ile ilgili gereksinimini karşılamak üzere hizmet vermektedir. 
 
Esas ve köklü çalışması bu olan Argüs Tercüme Ajansı, aynı zamanda hukuk, ticaret, finans, teknik ve farklı akademik disiplinlerle ilgili metinlerin çevirilerini de yapmaktadır.
 
Argüs Tercüme Ajansı, ayrıca, Devlet Kurumlarına, Uluslararası Şirketlere, Finans Kuruluşlarına ve Hukuk Bürolarına “Kurumsal” çeviri hizmeti vermektedir.
 
 
 
 

ARGÜS Tercüme Ajansı

 

Maden Mahallesi, Donanma Sokak, No:22

Büyükada - Adalar / İstanbul

  •     TELEFON : (0216) 450 29 01
  • (0216) 450 29 02
  • FAKS : (0216) 450 29 03
2016 Argüs - Tüm hakları saklıdır. kalem izi