Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı’nın En Kapsamlı İngilizce Arşivi

T.C. Kanun ve Yönetmelikler

T.C. Resmi Gazetesi'nde yayınlanan yasa, kararname, yönetmelik, sirküler vb. mevzuatın günlük takibi yapılmakta, İngilizce’ye çevrilmekte ve talep eden müşterilerimize sunulmaktadır.

Günlük Resmi Gazete Takibi

Resmi Gazete, Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin resmi yayın organıdır. Türkiye Cumhuriyeti'ne ait uluslararası anlaşmalar...

Detay Göster

Kurumsal Çeviriler

Argüs Tercüme Ajansı taraflar arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde hukuk, muhasebe, işletme, insan kaynakları, bankacılık v.b. konularda kurumlara hizmet vermektedir. Kurumlarla gizlilik sözleşmeleri yapılmaktadır.

İş Hayatı Çevirileri

Sözleşmeler,  genel kurul kararları, faaliyet raporları, kurumsal yönergeler, ticaret gazetesi ilanları, sirkülerler, iş haberleşmeleri v.b.iş hayatını İlgilendiren her konuda Argüs hizmet vermektedir.

Katalog / Broşür Çevirileri

Argüs Tercüme Ajansı çeşitli sektörlere reklam ve tanıtım materyallerinin çevirilerini yapmaktadır. Bu çevirilerde müşteri katılım ve onayı ile reklam dilinin özenle kullanılmasına dikkat edilmektedir.

Akademik Çeviriler

Hukuk, işletme, finans, tarih, sosyoloji v.b. alanlarda akademisyen dostlarımıza hizmet verilmektedir. Verilen hizmetin tekilliği veya sürekliliği bu tür çalışmaların hizmet koşullarını belirlemektedir.

ARGÜS TERCÜME AJANSI  90 yıldan bu yana  Türk Mevzuatı'nın çevirilerini yapmakta, yılların birikimini ve bilgisini günümüze taşımaktadır. 
 
Bu özelliği ile çeviri dünyasında tektir.
 
Hukuk çevirisi özgün bir uzmanlık alanıdır.  Kanun, yönetmelik, kararname, sirküler vb. hukuk metinleri,  konusunda uzman ve yetkin kadrolar tarafından hazırlanmaktadır.
 
İş hayatını ilgilendiren her türlü metin ARGÜS TERCÜME AJANSI’nın çalışma alanına girmektedir. 
 

ARGÜS Tercüme Ajansı

 

Maden Mahallesi, Donanma Sokak, No:22

Büyükada - Adalar / İstanbul

  •     TELEFON : (0216) 450 29 01
  • (0216) 450 29 02
  • FAKS : (0216) 450 29 03
2016 Argüs - Tüm hakları saklıdır. kalem izi